informacje z dnia: 15.10.08
Bez studia, scenografii, baterii reflektorów, czasem nawet bez scenariusza - seriale kręcone dla Internetu zdobywają widzów i lansują własne gwiazdy
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.11.08
Lufthansa jako pierwsza linia lotnicza w Polsce wprowadza karty pokładowe na telefon komórkowy. Czy papierowe wkrótce odejdą do lamusa?
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.03.09
Do połowy marca z ulic Nałęczowa znikną wszystkie wolnostojące reklamy. Zdaniem burmistrza Andrzeja Ćwieka, brak reklam będzie jednym z czynników wyróżniających miasto spośród innych podobnych, niewielkich miejscowości uzdrowiskowych i wypoczynkowych.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 29.01.09
Spółka, skupiająca m.in. dziesięć lokalnych gazet i cztery rozgłośnie radiowe rezygnuje z serwisu Polskiej Agencji Prasowej
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Ogrody zimowe również wykorzystują fundamenty w swojej budowie. Ogrody zimowe powstają na zbrojonych ławach, bądź także betonowych płytach fundamentowych. podstawy te muszą być oddzielone od fundamentów domu izolacją przeciwwilgociową. Ważne jest również, by fundament naszego domu wznosił się piętnaście centymetrów z okładem ziemię. Jest to opieka ścian przed rozpryskującym się deszczem. Dzięki temu rozwiązaniu szyby naszego ogrodu łatwiej utrzymać w porządku. Warto przyjrzeć się ściśle projektowi naszego ogrody zimowego i dać do zrobienia nieco szczegółowych pytań budowlańcom, by upewnić się o jakości wykonania. W końcu ogród zimowy ma nam służyć długi czas. Ogrody zimowe i wady własnego projektu. Biorąc pod uwagę, iż ogrody zimowe wolno budować we własnym zakresie, zastanówmy się nad wadami takiego przedsięwzięcia. Pierwszym pytaniem jakie być może zadać, to oznacza to inwestor budujący we własnym zakresie ogrody zimowe ma jakieś doświadczenie w budownictwie. Następnie zapytajmy, który raz buduje taki oranżerie. Ogrody zimowe i szybkość wykonania. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek budowy stale zastanawiamy się do tego stopnia czasu dokładnie będzie ona trwała. Mimo iż ogrody zimowe nie są dużą inwestycją, te pytanie także zadajemy w stosunku aż do nich. W dzisiejszych czasach budowlańcy są wybitnie odpowiednio przygotowane do tego typu budowy. Gotowe profile aluminiowe są przywożone na teren budowy i na miejscu montowane. Wszystkie dokładnie przycięte i gotowe aż do montażu. Niekiedy nawet część z nich przyjeżdża w dostawie po trosze złożona. Firmy budowlane przygotowały się aż do naszych inwestycji, korzystając z gotowych i dobrych materiałów, prędko mogą zakończyć zamówienie i przyjąć kolejne. Ogrody zimowe plus ich szybkie wykonanie, to nie raptem duże ułatwienie na rzecz producentów przecież także na rzecz właścicieli ogrodów. Od czasu do czasu warto zachować się z inwestycją i zgromadzić więcej funduszy na profesjonalnie wykonanie. ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
zabudowy szklane. Bardzo ciekawym pomysłem na własną działalność i biznes jest prowadzenie firmy budowlanej, ale do tego należy mieć minimum wiedzy i umiejętności. Wyjątkowo w dzisiejszych czasach, gdy gospodarka światowa właśnie wychodzi z kryzysu, który de facto rozpoczął się na rynku amerykańskim, a szczególnie w bańce kredytów - kredyt hipoteczny, brany bez opamiętania i na małych zabezpieczeniach. Można zanotować wyraźny trend rosnący na rynku budownictwa. Powstają nowe mieszkania i domy. Specjaliści nadal sądzą, że tempo powstawania nowych bloków jest zbyt powolne w stosunku do zapotrzebowania na nie. Jednym z powodów są limitowane zasoby finansowe Polaków, ale źródeł tego stanu można również upatrywać w branży usług budowniczych. Z powodu recesji bardzo dużo organizacji zawiesiło swoją działalność lub nawet zamknęło swoje kariery. Z tego powodu na rynku zaistniała bardzo dużo przestrzeni, którą mają szansę zapełnić nowe przedsiębiorstwa. Założenie firmy budowlanej nie jest sprawą prostą. Ogólnie mówiąc, budowlańcy powinni charakteryzować się idealnym stanem zdrowia, aby podołać wyzwaniu jakim jest praca w przedsiębiorstwie budowlanym.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
wózki widłowe, części do wózków widłowych. Na rynku dostępne są setki modeli wózków widłowych. Najróżniejsze parametry udźwigu czy typ źródła zasilania pozwalają precyzyjnie dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj wózka dla danej firmy. Najpopularniejszymi wózkami są wózki spalinowe napędzane silnikiem elektrycznym oraz wózki, gdzie napęd ma źródłó z butli gazowej. Wózki z silnikiem elektrycznym mają zastosowanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż przepisy w kodeksach zakazują stosowania innego typu wózków. Pozostałe wózki mają zastosowanie na na przestrzeniach otwartych czy rampach. Wózek elektryczny napędzany jest przy pomocy sporych baterii kwasowych, które działają przez około 5- 7 godzin. Po ich wyczerpaniu, podłącza się je do prądu elektrycznego i po kilkudziesięciu minutach są ponownie zdatne do użytku. Największą zaletą wózka elektrycznego jest zerowa emisja groźnych dla ludzi substancji. Poza tym koszty jego użytkowania są dużo niższe niż w przypadku innego typu wózków. Kolejną korzyścią jest cichość działania, a także dużo dłuższy okres użytkowania. Największą ich wadą jest dużo wyższy koszt początkowy, czyli cena kupna. Jednak mimo tych problemów wózki elektryczne są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem wózka. Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu i produkcji powstało zapotrzebowanie na pojazdy, które będą w stanie przenosić kilkutonowe ładunki, ale jednocześnie będą na tyle zwinne, że zmieszczą się w ciasnych przejściach w magazynach. Idealnym wynalazkiem do wypełnienia tej roli okazał się wózek widłowy. Pierwsze wózki wprowadzono do produkcji zaledwie około sto lat temu. Są to niewielkie, ale niezwykle silne i bardzo zwrotne maszyny. Prowadzenie wózka widłowego jest łatwe do nauki, ale równocześnie wymaga dużego doświadczenia oraz zachowania szczególnej ostrożności. Wózek waży kilka ton, a jeżeli dołączymy do tego kilkutonowy ładunek, to poziom zagrożenia znacznie wzrasta, dlatego też najistotniejsze w prowadzeniu wózka jest zachowanie rozwagi i bezpieczeństwo. Należy nie zapominać o odpowiednim rozłożeniu towaru, aby środek ciężkości był na właściwym miejscu. Niewłaściwy lub zbyt duży ładunek może doprowadzić do uszkodzenia lub przewrócenia wózka. Do prowadzenia wózka niezbędne jest posiadanie specjalnych uprawnień oraz właściwych badań lekarskich. Wszystkie konieczne uprawnienia można uzyskać podczas specjalnych kursów zawodowych. # Zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych z dojazdem do klienta, jak i w naszych warsztatach. # Dostarczamy części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych. # Wynajmujemy wózki widłowe na okresy długoterminowe jak i na okresy krótsze. # Zapewniamy kompleksową obsługę transportu wewnętrznego klienta przez naszą firmę, dostarczając nasze wózki widłowe i biorąc na siebie obowiązki utrzymania ich w ruchu. Gwarantujemy nieprzerwaną pracę za i wyładunkową.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Banki i inne instytucje finansowe wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyły bardzo liczną gamę usług kredytowych. Obecnie książka telefoniczna można wziąć już na niemal wszystko, zaczynając od żarówek, aż do domu, czy nieruchomości. Kredyty są najważniejszym źródłem dochodów banków, które czerpią zyski z prowizji za ich przyznanie, ze spłat odsetek oraz dodatkowych różnych opłatukrytych podatków. Bardzo często kredytobiorca nie ma świadomości, ile pieniędzy będzie musiał zwrócić w ramach zaciągniętego kredytu. Jaka charakterystyka kredytu jest najistotniejsza? Czy jest to wysokość raty, okres spłaty, prowizja czy może stopa procentowa? Dla każdego kredytobiorcy może to być coś różnego.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Wydawca Rzeczpospolitej pogłębił w zeszłym roku stratę netto do 8,4 mln zł. Ale od początku tego roku jest już na plusie
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.10.09
Po 18 latach zakończył się wreszcie proces o prawa do Kubusia Puchatka. Sędzia federalny zdecydował, że Walt Disney je zachowa. Firma procesowała się z rodziną Stephena Slesingera, który w 1930 r. kupił te prawa od autora książki A.A. Milne'a
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.11.08
Koncern medialny News Corp. kontrolowany przez Ruperta Murdocha odsprzedał wspólnikom swoje udziały w TV Puls. - Trudno jest odnieść sukces w Polsce, robiąc telewizję na pół gwizdka - komentują analitycy
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.06.09
Szef naukowego serwisu złożył rezygnację, kiedy okazało się, że artykuł, który dopuścił do druku był spreparowaną przez komputer mistyfikacją
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Włoski koncern przeprosił władze w Pekinie za telewizyjną reklamę Lancii Delta z motywami Tybetu, chociaż reklama nie będzie wyświetlana w Chinach, a Delta nie jest sprzedawana w Państwie Środka.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Reklamy piwa będą mogły być emitowane w mediach wyłącznie między godz. 23 a 6 - to jedno z założeń nowelizacji ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu narkomanii, którą przygotował resort zdrowia.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.11.08
Koncern News Corporation wycofał się z Telewizji Puls. Wszystkie udziały przeszły w ręce pozostałych wspólników - Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie) i Dariusza Dąbskiego - poinformował koncern w komunikacie prasowym. - To nie przegrupowanie sił, to upadek tej telewizji - komentuje prof. Wiesław Godzic, medioznawca z warszawskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.02.09
Sąd nakazał operatorowi Play zaprzestania spornej kampanii reklamowej. Proces wytoczył sieci Plus GSM w związku z reklamą porównawczą Play z listopada 2008 r. Odbyła się ona pod hasłem: "Z Play do Plusa taniej niż z Plusa do Plusa". Proces trwa, ale twórca kontrowersyjnej reklamy prowokuje nadal. Dziś rusza promocja mobilnego internetu pod hasłem: "Warto być w Orange / Plusie / Erze".
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.01.09
Rada Reklamy otrzymała w zeszłym roku 460 skarg, czyli czterokrotnie więcej niż w 2007 roku. Ponad połowa skarg przypadła na... jedną kampanię reklamową
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.02.09
Już w ostatnim kwartale zeszłego roku rynek reklamowy dostał zadyszki. Najgorszy był grudzień, tradycyjnie najlepszy miesiąc w branży medialnej i reklamowej. Wydatki firm na ten cel zmalały o ponad 6 proc.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.10.08
Spot reklamowy przez wiele lat był uważany za wisienkę na torcie komunikacji marketingowej. Supernowoczesny sprzęt, trzytygodniowe zagraniczne zdjęcia i milionowe budżety. Jednak wraz ze zmianami na rynku mediów, zmienia się też jego rola i sposób jego traktowania. Postanowiliśmy przyjrzeć się wybranym etapom realizacji najpopularniejszego narzędzia reklamowego i zapytaliśmy o jego przyszłość.
Zobacz oryginalną treść

znalezionych: 315, strona 1 z 21
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>


książka telefoniczna, stacja kontroli pojazdów Słupsk