informacje z dnia: 08.06.09
Ten samochód jest jak impreza na Ibizie - wesoła, radosna i kolorowa. Potrafi jednak także dokuczyć nadmiernym hałasem i plastikową sztucznością
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.05.09
Na Euro 2012 będą wyroby autostradopodobne - zamiast porządnych dróg dla kibiców przyjeżdżających na mistrzostwa, będą zalane asfaltem trasy prowadzące przez rozgrzebane place budów - przewiduje "Dziennik".
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May nie mają łatwego życia. BBC ma dość ich ziemskich wyczynów tych trzech panów i planuje ich wysłać... w kosmos.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.04.09
Porsche przechodzi kryzys 40-latka. Najwyższy czas, bo najstarsze Porsche, 356 ma już przecież 61 lat. Spece z Zuffenhausen dbali, by ich samochody były niezawodne, szybkie i nie zrywały z tradycją 911-ki. - Szpanowanie? Nie zniżymy się do tego poziomu - twierdzili. Ale to już historia
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08
wózki widłowe, części do wózków widłowych. Na rynku dostępne są setki modeli wózków widłowych. Najróżniejsze parametry udźwigu czy typ źródła zasilania pozwalają precyzyjnie dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj wózka dla danej firmy. Najpopularniejszymi wózkami są wózki spalinowe napędzane silnikiem elektrycznym oraz wózki, gdzie napęd ma źródłó z butli gazowej. Wózki z silnikiem elektrycznym mają zastosowanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż przepisy w kodeksach zakazują stosowania innego typu wózków. Pozostałe wózki mają zastosowanie na na przestrzeniach otwartych czy rampach. Wózek elektryczny napędzany jest przy pomocy sporych baterii kwasowych, które działają przez około 5- 7 godzin. Po ich wyczerpaniu, podłącza się je do prądu elektrycznego i po kilkudziesięciu minutach są ponownie zdatne do użytku. Największą zaletą wózka elektrycznego jest zerowa emisja groźnych dla ludzi substancji. Poza tym koszty jego użytkowania są dużo niższe niż w przypadku innego typu wózków. Kolejną korzyścią jest cichość działania, a także dużo dłuższy okres użytkowania. Największą ich wadą jest dużo wyższy koszt początkowy, czyli cena kupna. Jednak mimo tych problemów wózki elektryczne są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem wózka. Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu i produkcji powstało zapotrzebowanie na pojazdy, które będą w stanie przenosić kilkutonowe ładunki, ale jednocześnie będą na tyle zwinne, że zmieszczą się w ciasnych przejściach w magazynach. Idealnym wynalazkiem do wypełnienia tej roli okazał się wózek widłowy. Pierwsze wózki wprowadzono do produkcji zaledwie około sto lat temu. Są to niewielkie, ale niezwykle silne i bardzo zwrotne maszyny. Prowadzenie wózka widłowego jest łatwe do nauki, ale równocześnie wymaga dużego doświadczenia oraz zachowania szczególnej ostrożności. Wózek waży kilka ton, a jeżeli dołączymy do tego kilkutonowy ładunek, to poziom zagrożenia znacznie wzrasta, dlatego też najistotniejsze w prowadzeniu wózka jest zachowanie rozwagi i bezpieczeństwo. Należy nie zapominać o odpowiednim rozłożeniu towaru, aby środek ciężkości był na właściwym miejscu. Niewłaściwy lub zbyt duży ładunek może doprowadzić do uszkodzenia lub przewrócenia wózka. Do prowadzenia wózka niezbędne jest posiadanie specjalnych uprawnień oraz właściwych badań lekarskich. Wszystkie konieczne uprawnienia można uzyskać podczas specjalnych kursów zawodowych. # Zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych z dojazdem do klienta, jak i w naszych warsztatach. # Dostarczamy części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych. # Wynajmujemy wózki widłowe na okresy długoterminowe jak i na okresy krótsze. # Zapewniamy kompleksową obsługę transportu wewnętrznego klienta przez naszą firmę, dostarczając nasze wózki widłowe i biorąc na siebie obowiązki utrzymania ich w ruchu. Gwarantujemy nieprzerwaną pracę za i wyładunkową.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08
Ogrody zimowe również wykorzystują fundamenty w swojej budowie. Ogrody zimowe powstają na zbrojonych ławach, bądź także betonowych płytach fundamentowych. podstawy te muszą być oddzielone od fundamentów domu izolacją przeciwwilgociową. Ważne jest również, by fundament naszego domu wznosił się piętnaście centymetrów z okładem ziemię. Jest to opieka ścian przed rozpryskującym się deszczem. Dzięki temu rozwiązaniu szyby naszego ogrodu łatwiej utrzymać w porządku. Warto przyjrzeć się ściśle projektowi naszego ogrody zimowego i dać do zrobienia nieco szczegółowych pytań budowlańcom, by upewnić się o jakości wykonania. W końcu ogród zimowy ma nam służyć długi czas. Ogrody zimowe i wady własnego projektu. Biorąc pod uwagę, iż ogrody zimowe wolno budować we własnym zakresie, zastanówmy się nad wadami takiego przedsięwzięcia. Pierwszym pytaniem jakie być może zadać, to oznacza to inwestor budujący we własnym zakresie ogrody zimowe ma jakieś doświadczenie w budownictwie. Następnie zapytajmy, który raz buduje taki oranżerie. Ogrody zimowe i szybkość wykonania. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek budowy stale zastanawiamy się do tego stopnia czasu dokładnie będzie ona trwała. Mimo iż ogrody zimowe nie są dużą inwestycją, te pytanie także zadajemy w stosunku aż do nich. W dzisiejszych czasach budowlańcy są wybitnie odpowiednio przygotowane do tego typu budowy. Gotowe profile aluminiowe są przywożone na teren budowy i na miejscu montowane. Wszystkie dokładnie przycięte i gotowe aż do montażu. Niekiedy nawet część z nich przyjeżdża w dostawie po trosze złożona. Firmy budowlane przygotowały się aż do naszych inwestycji, korzystając z gotowych i dobrych materiałów, prędko mogą zakończyć zamówienie i przyjąć kolejne. Ogrody zimowe plus ich szybkie wykonanie, to nie raptem duże ułatwienie na rzecz producentów przecież także na rzecz właścicieli ogrodów. Od czasu do czasu warto zachować się z inwestycją i zgromadzić więcej funduszy na profesjonalnie wykonanie. ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08
Banki i inne instytucje finansowe wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyły bardzo liczną gamę usług kredytowych. Obecnie książka telefoniczna można wziąć już na niemal wszystko, zaczynając od żarówek, aż do domu, czy nieruchomości. Kredyty są najważniejszym źródłem dochodów banków, które czerpią zyski z prowizji za ich przyznanie, ze spłat odsetek oraz dodatkowych różnych opłatukrytych podatków. Bardzo często kredytobiorca nie ma świadomości, ile pieniędzy będzie musiał zwrócić w ramach zaciągniętego kredytu. Jaka charakterystyka kredytu jest najistotniejsza? Czy jest to wysokość raty, okres spłaty, prowizja czy może stopa procentowa? Dla każdego kredytobiorcy może to być coś różnego.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08
zabudowy szklane. Bardzo ciekawym pomysłem na własną działalność i biznes jest prowadzenie firmy budowlanej, ale do tego należy mieć minimum wiedzy i umiejętności. Wyjątkowo w dzisiejszych czasach, gdy gospodarka światowa właśnie wychodzi z kryzysu, który de facto rozpoczął się na rynku amerykańskim, a szczególnie w bańce kredytów - kredyt hipoteczny, brany bez opamiętania i na małych zabezpieczeniach. Można zanotować wyraźny trend rosnący na rynku budownictwa. Powstają nowe mieszkania i domy. Specjaliści nadal sądzą, że tempo powstawania nowych bloków jest zbyt powolne w stosunku do zapotrzebowania na nie. Jednym z powodów są limitowane zasoby finansowe Polaków, ale źródeł tego stanu można również upatrywać w branży usług budowniczych. Z powodu recesji bardzo dużo organizacji zawiesiło swoją działalność lub nawet zamknęło swoje kariery. Z tego powodu na rynku zaistniała bardzo dużo przestrzeni, którą mają szansę zapełnić nowe przedsiębiorstwa. Założenie firmy budowlanej nie jest sprawą prostą. Ogólnie mówiąc, budowlańcy powinni charakteryzować się idealnym stanem zdrowia, aby podołać wyzwaniu jakim jest praca w przedsiębiorstwie budowlanym.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.12.08
Mazda 6 otrzymała nowy silnik wysokoprężny, dzięki czemu jest jeszcze bardziej zoom-zoomowa
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.01.09
Firma z drapieżnym kotem na masce wypuszcza na rynek swój flagowy model z silnikiem diesla. Jaguar XF Diesel S trafi do sprzedaży w Europie już w maju. Pod jego maską pracuje trzylitrowy silnik V6 o mocy 275 koni mechanicznych i imponującym momencie obrotowym - 600 Nm.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.05.09
Przez 3 lata urzędnicy pobierali zbyt wysokie opłaty za wydanie karty pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Teraz mogą za to słono zapłacić. Konkretnie 425 zł od sztuki
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.03.09
Aby otrzymać kolejne transze pożyczek od amerykańskiego rządu, Chrysler na 177 stronach dokumentu nakreślił plan restrukturyzacji. Koncern przewiduje zarówno oszczędności, jak i inwestycje.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 29.10.08
Lancia Delta, chociaż wygląda niebanalnie, jest tylko zwykłym, rodzinnym hatchbackiem w bardziej ekskluzywnym wydaniu. A szkoda...
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.04.09
Nasza wczorajsza informacja o tym, że za radio w samochodzie należy płacić abonament a jego terminowe uiszczanie będzie sprawdzać policja podczas kontroli drogowych była oczywiście żartem primaaprilisowym. Ale tylko w połowie...
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.04.09
Dymisja prezesa General Motors, połączenie się Chryslera z Fiatem i jeszcze większe cięcia kosztów produkcji to warunki dalszej pomocy rządu dla koncernów samochodowych przedstawione w poniedziałek przez prezydenta USA Baracka Obamę.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.04.09
Polscy dealerzy samochodów biją na alarm. Brakuje im nowych, małych aut. Powód? Wykupuje je "zagranica"
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.03.09
Stuknięty Byk, Kopacz Grobów i Maksymalny Niszczyciel - tak nazywają się auta, które 30 maja będą siać postrach i zniszczenie na Stadionie Śląskim. W ramach przygotowań rozjechały kilka aut w centrach polskich miast.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.07.09
W nowym Avensisie postęp w stosunku do poprzednika widać na każdym kroku. A jednak kilka elementów warto poprawić. Może przy kolejnej okazji?
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.04.09
Szef General Motors podał się do dymisji - zażądała tego ponoć administracja Baracka Obamy. Wagoner pod presją Białego Domu ustąpił ze stanowiska
Zobacz oryginalną treść

znalezionych: 544, strona 1 z 37
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>


książka telefoniczna, stacja kontroli pojazdów Słupsk