informacje z dnia: 22.02.09
Samochodem Roku magazynu Playboy zostało BMW serii 7, zaś Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii "Auto z seksem".
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.04.09
Kombi Hyundaia pozostawia jak najlepsze wrażenia. Ale jak na auto tej klasy ma zbyt mały bagażnik
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.03.09
Jeszcze nie wiemy, kto go zamieścił post o tym numerze, ale gdy to ustalimy, natychmiast złożymy gratulacje. Ten skromny sukces jest okazją do pewnej przyjemnej retrospekcji...
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.04.09
Mercedes GL po kosmetycznych zmianach debiutuje na targach samochodowych w Nowym Jorku. Rewolucji nie ma - auto dostało nowy przedni zderzak i tylne lampy
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
Banki i inne instytucje finansowe wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyły bardzo liczną gamę usług kredytowych. Obecnie książka telefoniczna można wziąć już na niemal wszystko, zaczynając od żarówek, aż do domu, czy nieruchomości. Kredyty są najważniejszym źródłem dochodów banków, które czerpią zyski z prowizji za ich przyznanie, ze spłat odsetek oraz dodatkowych różnych opłatukrytych podatków. Bardzo często kredytobiorca nie ma świadomości, ile pieniędzy będzie musiał zwrócić w ramach zaciągniętego kredytu. Jaka charakterystyka kredytu jest najistotniejsza? Czy jest to wysokość raty, okres spłaty, prowizja czy może stopa procentowa? Dla każdego kredytobiorcy może to być coś różnego.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
Ogrody zimowe również wykorzystują fundamenty w swojej budowie. Ogrody zimowe powstają na zbrojonych ławach, bądź także betonowych płytach fundamentowych. podstawy te muszą być oddzielone od fundamentów domu izolacją przeciwwilgociową. Ważne jest również, by fundament naszego domu wznosił się piętnaście centymetrów z okładem ziemię. Jest to opieka ścian przed rozpryskującym się deszczem. Dzięki temu rozwiązaniu szyby naszego ogrodu łatwiej utrzymać w porządku. Warto przyjrzeć się ściśle projektowi naszego ogrody zimowego i dać do zrobienia nieco szczegółowych pytań budowlańcom, by upewnić się o jakości wykonania. W końcu ogród zimowy ma nam służyć długi czas. Ogrody zimowe i wady własnego projektu. Biorąc pod uwagę, iż ogrody zimowe wolno budować we własnym zakresie, zastanówmy się nad wadami takiego przedsięwzięcia. Pierwszym pytaniem jakie być może zadać, to oznacza to inwestor budujący we własnym zakresie ogrody zimowe ma jakieś doświadczenie w budownictwie. Następnie zapytajmy, który raz buduje taki oranżerie. Ogrody zimowe i szybkość wykonania. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek budowy stale zastanawiamy się do tego stopnia czasu dokładnie będzie ona trwała. Mimo iż ogrody zimowe nie są dużą inwestycją, te pytanie także zadajemy w stosunku aż do nich. W dzisiejszych czasach budowlańcy są wybitnie odpowiednio przygotowane do tego typu budowy. Gotowe profile aluminiowe są przywożone na teren budowy i na miejscu montowane. Wszystkie dokładnie przycięte i gotowe aż do montażu. Niekiedy nawet część z nich przyjeżdża w dostawie po trosze złożona. Firmy budowlane przygotowały się aż do naszych inwestycji, korzystając z gotowych i dobrych materiałów, prędko mogą zakończyć zamówienie i przyjąć kolejne. Ogrody zimowe plus ich szybkie wykonanie, to nie raptem duże ułatwienie na rzecz producentów przecież także na rzecz właścicieli ogrodów. Od czasu do czasu warto zachować się z inwestycją i zgromadzić więcej funduszy na profesjonalnie wykonanie. ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
wózki widłowe, części do wózków widłowych. Na rynku dostępne są setki modeli wózków widłowych. Najróżniejsze parametry udźwigu czy typ źródła zasilania pozwalają precyzyjnie dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj wózka dla danej firmy. Najpopularniejszymi wózkami są wózki spalinowe napędzane silnikiem elektrycznym oraz wózki, gdzie napęd ma źródłó z butli gazowej. Wózki z silnikiem elektrycznym mają zastosowanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż przepisy w kodeksach zakazują stosowania innego typu wózków. Pozostałe wózki mają zastosowanie na na przestrzeniach otwartych czy rampach. Wózek elektryczny napędzany jest przy pomocy sporych baterii kwasowych, które działają przez około 5- 7 godzin. Po ich wyczerpaniu, podłącza się je do prądu elektrycznego i po kilkudziesięciu minutach są ponownie zdatne do użytku. Największą zaletą wózka elektrycznego jest zerowa emisja groźnych dla ludzi substancji. Poza tym koszty jego użytkowania są dużo niższe niż w przypadku innego typu wózków. Kolejną korzyścią jest cichość działania, a także dużo dłuższy okres użytkowania. Największą ich wadą jest dużo wyższy koszt początkowy, czyli cena kupna. Jednak mimo tych problemów wózki elektryczne są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem wózka. Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu i produkcji powstało zapotrzebowanie na pojazdy, które będą w stanie przenosić kilkutonowe ładunki, ale jednocześnie będą na tyle zwinne, że zmieszczą się w ciasnych przejściach w magazynach. Idealnym wynalazkiem do wypełnienia tej roli okazał się wózek widłowy. Pierwsze wózki wprowadzono do produkcji zaledwie około sto lat temu. Są to niewielkie, ale niezwykle silne i bardzo zwrotne maszyny. Prowadzenie wózka widłowego jest łatwe do nauki, ale równocześnie wymaga dużego doświadczenia oraz zachowania szczególnej ostrożności. Wózek waży kilka ton, a jeżeli dołączymy do tego kilkutonowy ładunek, to poziom zagrożenia znacznie wzrasta, dlatego też najistotniejsze w prowadzeniu wózka jest zachowanie rozwagi i bezpieczeństwo. Należy nie zapominać o odpowiednim rozłożeniu towaru, aby środek ciężkości był na właściwym miejscu. Niewłaściwy lub zbyt duży ładunek może doprowadzić do uszkodzenia lub przewrócenia wózka. Do prowadzenia wózka niezbędne jest posiadanie specjalnych uprawnień oraz właściwych badań lekarskich. Wszystkie konieczne uprawnienia można uzyskać podczas specjalnych kursów zawodowych. # Zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych z dojazdem do klienta, jak i w naszych warsztatach. # Dostarczamy części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych. # Wynajmujemy wózki widłowe na okresy długoterminowe jak i na okresy krótsze. # Zapewniamy kompleksową obsługę transportu wewnętrznego klienta przez naszą firmę, dostarczając nasze wózki widłowe i biorąc na siebie obowiązki utrzymania ich w ruchu. Gwarantujemy nieprzerwaną pracę za i wyładunkową.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
zabudowy szklane. Bardzo ciekawym pomysłem na własną działalność i biznes jest prowadzenie firmy budowlanej, ale do tego należy mieć minimum wiedzy i umiejętności. Wyjątkowo w dzisiejszych czasach, gdy gospodarka światowa właśnie wychodzi z kryzysu, który de facto rozpoczął się na rynku amerykańskim, a szczególnie w bańce kredytów - kredyt hipoteczny, brany bez opamiętania i na małych zabezpieczeniach. Można zanotować wyraźny trend rosnący na rynku budownictwa. Powstają nowe mieszkania i domy. Specjaliści nadal sądzą, że tempo powstawania nowych bloków jest zbyt powolne w stosunku do zapotrzebowania na nie. Jednym z powodów są limitowane zasoby finansowe Polaków, ale źródeł tego stanu można również upatrywać w branży usług budowniczych. Z powodu recesji bardzo dużo organizacji zawiesiło swoją działalność lub nawet zamknęło swoje kariery. Z tego powodu na rynku zaistniała bardzo dużo przestrzeni, którą mają szansę zapełnić nowe przedsiębiorstwa. Założenie firmy budowlanej nie jest sprawą prostą. Ogólnie mówiąc, budowlańcy powinni charakteryzować się idealnym stanem zdrowia, aby podołać wyzwaniu jakim jest praca w przedsiębiorstwie budowlanym.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
W tym roku pracę straci 10 tys. z 73 tys. menedżerów i pracowników administracji General Motors. Pozostali od maja dostaną niższe pensje - zapowiedział amerykański koncern.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.02.09
Komenda Główna Policji opublikowała dane za 2008 rok dotyczące kradzieży aut. Łącznie skradziono w Polsce 22 773 pojazdy, rok wcześniej 26 055. Najbardziej cenionymi" pojazdami wśród złodziei pozostają auta marek Volkswagen, Fiat i Audi.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.04.09
Ma małe rozmiary i spore zalety. Hyundai i10 został w dwóch krajach uhonorowany tytułem Samochodu Roku 2008. W Chile i Indiach. Czy sprawdzi się na dziurawych drogach Polski?
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.01.09
Jak zapobiegać wypadkom na skrzyżowaniach? Sposobów jest wiele, ale stołeczni drogowcy zaprosili do współpracy... radiestetę, który przy pomocy tajemniczych puszek odgania złą energię. Czy to dramatyczna walka o bezpieczeństwo na ulicach, czy już ciemnogród?
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.04.09
Monika Jaworska podpisała kontrakt z włoskim zespołem Play SKR Team na starty w sezonie 2009. Plany obejmują starty w Mistrzostwach Włoch Kobiet i Mistrzostwach Europy Kobiet w klasie Superstock 600 na motocyklu Yamaha R6, model z 2008 roku
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.04.09
Szef General Motors podał się do dymisji - zażądała tego ponoć administracja Baracka Obamy. Wagoner pod presją Białego Domu ustąpił ze stanowiska
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 29.01.09
Barack Obama bierze się za oszczędności. I to na ostro - nakazał Agencji Ochrony Środowiska, by zezwoliła Kalifornii i 13 innym stanom na zaostrzenie przepisów proekologicznych. Sytuacja amerykańskich producentów aut jest nie do pozazdroszczenia...
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 29.03.09
Dilerzy i robotnicy Opla chcą kupić jedną czwartą akcji Opla, aby mieć wpływ na przyszłość firmy, która należy do pogrążonego w tarapatach amerykańskiego General Motors - pisze Gazeta Wyborcza.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.12.08
Już od dwóch lat na stacjach benzynowych nie było tak tanio jak teraz. Ale obniżki już się kończą - kartel OPEC zdecydował się na rekordowe ograniczenie wydobycia ropy naftowej, aby zatrzymać spadek cen surowca.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.01.09
W Turynie zostało podpisane we wtorek wstępne porozumienie o strategicznym partnerstwie między włoskim Fiatem a amerykańskim koncernem motoryzacyjnym Chrysler.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.02.09
Większość informacji o planowanych premierach samochodów zaczynamy "Na salonie w Genewie, na początku marca...". Nie inaczej jest tym razem - nowe auto w rodzinie Scuotów ma na imię Fabia.
Zobacz oryginalną treść

znalezionych: 544, strona 1 z 37
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>


książka telefoniczna, stacja kontroli pojazdów Słupsk