informacje z dnia: 29.06.09
UKE po raz kolejny obniży 1 lipca stawki rozliczeń między operatorami, które wpływają na ceny połączeń. Po raz pierwszy obniżka obejmie też Play.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.11.08
Mężczyźni są jak zwierzęta - do płci przeciwnej przyciąga ich czerwień. O wyjątkowej skuteczności tego koloru kobiety wiedzą od dawna, często podświadomie. Teraz siłę czerwonego afrodyzjaku po raz pierwszy zbadali naukowcy
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.07.09
Od środy obowiązują nowe maksymalne ceny rozmów komórkowych i SMS-ów za granicą. Niestety, wciąż nie dotyczy to korzystania z internetu w komórce
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.10.08
Dzięki bardzo wysokiemu popytowi w krajach rozwijających się, ilość aktywowanych przez operatorów kart SIM jeszcze w tym roku przekroczy 4 miliardy.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
wózki widłowe, części do wózków widłowych. Na rynku dostępne są setki modeli wózków widłowych. Najróżniejsze parametry udźwigu czy typ źródła zasilania pozwalają precyzyjnie dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj wózka dla danej firmy. Najpopularniejszymi wózkami są wózki spalinowe napędzane silnikiem elektrycznym oraz wózki, gdzie napęd ma źródłó z butli gazowej. Wózki z silnikiem elektrycznym mają zastosowanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż przepisy w kodeksach zakazują stosowania innego typu wózków. Pozostałe wózki mają zastosowanie na na przestrzeniach otwartych czy rampach. Wózek elektryczny napędzany jest przy pomocy sporych baterii kwasowych, które działają przez około 5- 7 godzin. Po ich wyczerpaniu, podłącza się je do prądu elektrycznego i po kilkudziesięciu minutach są ponownie zdatne do użytku. Największą zaletą wózka elektrycznego jest zerowa emisja groźnych dla ludzi substancji. Poza tym koszty jego użytkowania są dużo niższe niż w przypadku innego typu wózków. Kolejną korzyścią jest cichość działania, a także dużo dłuższy okres użytkowania. Największą ich wadą jest dużo wyższy koszt początkowy, czyli cena kupna. Jednak mimo tych problemów wózki elektryczne są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem wózka. Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu i produkcji powstało zapotrzebowanie na pojazdy, które będą w stanie przenosić kilkutonowe ładunki, ale jednocześnie będą na tyle zwinne, że zmieszczą się w ciasnych przejściach w magazynach. Idealnym wynalazkiem do wypełnienia tej roli okazał się wózek widłowy. Pierwsze wózki wprowadzono do produkcji zaledwie około sto lat temu. Są to niewielkie, ale niezwykle silne i bardzo zwrotne maszyny. Prowadzenie wózka widłowego jest łatwe do nauki, ale równocześnie wymaga dużego doświadczenia oraz zachowania szczególnej ostrożności. Wózek waży kilka ton, a jeżeli dołączymy do tego kilkutonowy ładunek, to poziom zagrożenia znacznie wzrasta, dlatego też najistotniejsze w prowadzeniu wózka jest zachowanie rozwagi i bezpieczeństwo. Należy nie zapominać o odpowiednim rozłożeniu towaru, aby środek ciężkości był na właściwym miejscu. Niewłaściwy lub zbyt duży ładunek może doprowadzić do uszkodzenia lub przewrócenia wózka. Do prowadzenia wózka niezbędne jest posiadanie specjalnych uprawnień oraz właściwych badań lekarskich. Wszystkie konieczne uprawnienia można uzyskać podczas specjalnych kursów zawodowych. # Zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych z dojazdem do klienta, jak i w naszych warsztatach. # Dostarczamy części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych. # Wynajmujemy wózki widłowe na okresy długoterminowe jak i na okresy krótsze. # Zapewniamy kompleksową obsługę transportu wewnętrznego klienta przez naszą firmę, dostarczając nasze wózki widłowe i biorąc na siebie obowiązki utrzymania ich w ruchu. Gwarantujemy nieprzerwaną pracę za i wyładunkową.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
zabudowy szklane. Bardzo ciekawym pomysłem na własną działalność i biznes jest prowadzenie firmy budowlanej, ale do tego należy mieć minimum wiedzy i umiejętności. Wyjątkowo w dzisiejszych czasach, gdy gospodarka światowa właśnie wychodzi z kryzysu, który de facto rozpoczął się na rynku amerykańskim, a szczególnie w bańce kredytów - kredyt hipoteczny, brany bez opamiętania i na małych zabezpieczeniach. Można zanotować wyraźny trend rosnący na rynku budownictwa. Powstają nowe mieszkania i domy. Specjaliści nadal sądzą, że tempo powstawania nowych bloków jest zbyt powolne w stosunku do zapotrzebowania na nie. Jednym z powodów są limitowane zasoby finansowe Polaków, ale źródeł tego stanu można również upatrywać w branży usług budowniczych. Z powodu recesji bardzo dużo organizacji zawiesiło swoją działalność lub nawet zamknęło swoje kariery. Z tego powodu na rynku zaistniała bardzo dużo przestrzeni, którą mają szansę zapełnić nowe przedsiębiorstwa. Założenie firmy budowlanej nie jest sprawą prostą. Ogólnie mówiąc, budowlańcy powinni charakteryzować się idealnym stanem zdrowia, aby podołać wyzwaniu jakim jest praca w przedsiębiorstwie budowlanym.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Banki i inne instytucje finansowe wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyły bardzo liczną gamę usług kredytowych. Obecnie książka telefoniczna można wziąć już na niemal wszystko, zaczynając od żarówek, aż do domu, czy nieruchomości. Kredyty są najważniejszym źródłem dochodów banków, które czerpią zyski z prowizji za ich przyznanie, ze spłat odsetek oraz dodatkowych różnych opłatukrytych podatków. Bardzo często kredytobiorca nie ma świadomości, ile pieniędzy będzie musiał zwrócić w ramach zaciągniętego kredytu. Jaka charakterystyka kredytu jest najistotniejsza? Czy jest to wysokość raty, okres spłaty, prowizja czy może stopa procentowa? Dla każdego kredytobiorcy może to być coś różnego.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Ogrody zimowe również wykorzystują fundamenty w swojej budowie. Ogrody zimowe powstają na zbrojonych ławach, bądź także betonowych płytach fundamentowych. podstawy te muszą być oddzielone od fundamentów domu izolacją przeciwwilgociową. Ważne jest również, by fundament naszego domu wznosił się piętnaście centymetrów z okładem ziemię. Jest to opieka ścian przed rozpryskującym się deszczem. Dzięki temu rozwiązaniu szyby naszego ogrodu łatwiej utrzymać w porządku. Warto przyjrzeć się ściśle projektowi naszego ogrody zimowego i dać do zrobienia nieco szczegółowych pytań budowlańcom, by upewnić się o jakości wykonania. W końcu ogród zimowy ma nam służyć długi czas. Ogrody zimowe i wady własnego projektu. Biorąc pod uwagę, iż ogrody zimowe wolno budować we własnym zakresie, zastanówmy się nad wadami takiego przedsięwzięcia. Pierwszym pytaniem jakie być może zadać, to oznacza to inwestor budujący we własnym zakresie ogrody zimowe ma jakieś doświadczenie w budownictwie. Następnie zapytajmy, który raz buduje taki oranżerie. Ogrody zimowe i szybkość wykonania. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek budowy stale zastanawiamy się do tego stopnia czasu dokładnie będzie ona trwała. Mimo iż ogrody zimowe nie są dużą inwestycją, te pytanie także zadajemy w stosunku aż do nich. W dzisiejszych czasach budowlańcy są wybitnie odpowiednio przygotowane do tego typu budowy. Gotowe profile aluminiowe są przywożone na teren budowy i na miejscu montowane. Wszystkie dokładnie przycięte i gotowe aż do montażu. Niekiedy nawet część z nich przyjeżdża w dostawie po trosze złożona. Firmy budowlane przygotowały się aż do naszych inwestycji, korzystając z gotowych i dobrych materiałów, prędko mogą zakończyć zamówienie i przyjąć kolejne. Ogrody zimowe plus ich szybkie wykonanie, to nie raptem duże ułatwienie na rzecz producentów przecież także na rzecz właścicieli ogrodów. Od czasu do czasu warto zachować się z inwestycją i zgromadzić więcej funduszy na profesjonalnie wykonanie. ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Nokia, jeden z największych producentów telefonów komórkowych, chce przejąć spółkę Symbian Ltd.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.11.08
TP musi zapłacić 20 mln kary nałożone na nią w 2004 r. przez UOKiK
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 29.11.08
W czwartek ministrowie telekomunikacji krajów UE zatwierdzą obniżkę cen SMS-ów w roamingu do 11 eurocentów netto od przyszłych wakacji - zapowiedziało w poniedziałek francuskie przewodnictwo UE.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.10.08
Marcin Wasilewicz, finalista konkursu Przedsiębiorca Roku 2006. Został nim, gdy był właścicielem firmy DTS Przyjemne Przeprowadzki zajmującej się krajowymi i międzynarodowymi przeprowadzkami przedsiębiorstw i osób prywatnych. Po sprzedaży udziałów wspólnikowi dwa lata temu rozkręcił kolejny biznes - agencję marketingu mobilnego Fun and Mobile.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.01.09
Znamy założenia ustawy, która ma zapewnić Polakom bardzo szybki i powszechny internet. Po Nowym Roku projekt trafi na ministerialne biurka
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 29.01.09
Powiatowe urzędy pracy w całym kraju skorzystają z oprogramowania spółki Sygnity. Program Syriusz STD ma poprawić obsługę osób szukających pracy
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.03.09
Wiele wskazuje na to, że w tym roku zniknie z rynku kilka polskich marek telekomunikacyjnych. Telekomunikacja Polska zamierza bowiem większość swoich usług zacząć sprzedawać pod logiem Orange. Niewykluczone jest także przemalowanie Polkotmtela na Vodafone, opóźnia się natomiast zmiana szyldu Polskiej Telefonii Cyfrowej (sieć Era).
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.07.09
Ogłaszanie śmierci tradycyjnej telefonii jest przedwczesne - uważają znawcy rynku. Warunkiem jej przetrwania jest jednak zmiana wizerunku.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.02.09
Producent komputerów Dell może podczas lutowych targów MWC w Barcelonie zaprezentować swój telefon komórkowy.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.12.08
Duńskie TDC wyszło z akcjonariatu Polkomtela. Swój pakiet sprzedało za 726 mln euro.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.03.09
Nawet jeśli ktoś się podłączy i podsłucha rozmowę, to i tak usłyszy szum i nic nieznaczące dźwięki - tak działa polski telefon szyfrujący, który w przyszłym tygodniu znajdzie się w ofercie Orange.
Zobacz oryginalną treść

znalezionych: 490, strona 1 z 33
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>


książka telefoniczna, stacja kontroli pojazdów Słupsk