informacje z dnia: 15.04.10
Długo trzeba było czekać na nowe modele z linii Tecra, ale w końcu są. 14-calowe wyświetlacze z powłoką antyodblaskową i podświetleniem LED, procesory Intel Core i3-330M, i5-430M, i5-520M. Ceny od 900 do 1230 dolarów.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.09
Filmy, wiadomości, muzyka i erotyka w komórce oraz płacenie telefonem - zapotrzebowanie Polaków na takie usługi sprawi, że wartość rynku usług dodanych w telefonii mobilnej może przekroczyć w tym roku 1 mld zł.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.02.10
Znamy już zwycięzców w konkursie na Blog Roku 2009. Wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się 11 lutego w klubie Endorfina Foksal w Warszawie.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.02.10
Niewykluczone, jeśli parlament w Rzymie przyjmie propozycje włoskiego rządu. Nowe obowiązki i ograniczenia służyć mają ochronie prawa i prywatności obywateli.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09
zabudowy szklane. Bardzo ciekawym pomysłem na własną działalność i biznes jest prowadzenie firmy budowlanej, ale do tego należy mieć minimum wiedzy i umiejętności. Wyjątkowo w dzisiejszych czasach, gdy gospodarka światowa właśnie wychodzi z kryzysu, który de facto rozpoczął się na rynku amerykańskim, a szczególnie w bańce kredytów - kredyt hipoteczny, brany bez opamiętania i na małych zabezpieczeniach. Można zanotować wyraźny trend rosnący na rynku budownictwa. Powstają nowe mieszkania i domy. Specjaliści nadal sądzą, że tempo powstawania nowych bloków jest zbyt powolne w stosunku do zapotrzebowania na nie. Jednym z powodów są limitowane zasoby finansowe Polaków, ale źródeł tego stanu można również upatrywać w branży usług budowniczych. Z powodu recesji bardzo dużo organizacji zawiesiło swoją działalność lub nawet zamknęło swoje kariery. Z tego powodu na rynku zaistniała bardzo dużo przestrzeni, którą mają szansę zapełnić nowe przedsiębiorstwa. Założenie firmy budowlanej nie jest sprawą prostą. Ogólnie mówiąc, budowlańcy powinni charakteryzować się idealnym stanem zdrowia, aby podołać wyzwaniu jakim jest praca w przedsiębiorstwie budowlanym.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09

Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09
wózki widłowe, części do wózków widłowych. Na rynku dostępne są setki modeli wózków widłowych. Najróżniejsze parametry udźwigu czy typ źródła zasilania pozwalają precyzyjnie dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj wózka dla danej firmy. Najpopularniejszymi wózkami są wózki spalinowe napędzane silnikiem elektrycznym oraz wózki, gdzie napęd ma źródłó z butli gazowej. Wózki z silnikiem elektrycznym mają zastosowanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż przepisy w kodeksach zakazują stosowania innego typu wózków. Pozostałe wózki mają zastosowanie na na przestrzeniach otwartych czy rampach. Wózek elektryczny napędzany jest przy pomocy sporych baterii kwasowych, które działają przez około 5- 7 godzin. Po ich wyczerpaniu, podłącza się je do prądu elektrycznego i po kilkudziesięciu minutach są ponownie zdatne do użytku. Największą zaletą wózka elektrycznego jest zerowa emisja groźnych dla ludzi substancji. Poza tym koszty jego użytkowania są dużo niższe niż w przypadku innego typu wózków. Kolejną korzyścią jest cichość działania, a także dużo dłuższy okres użytkowania. Największą ich wadą jest dużo wyższy koszt początkowy, czyli cena kupna. Jednak mimo tych problemów wózki elektryczne są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem wózka. Wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu i produkcji powstało zapotrzebowanie na pojazdy, które będą w stanie przenosić kilkutonowe ładunki, ale jednocześnie będą na tyle zwinne, że zmieszczą się w ciasnych przejściach w magazynach. Idealnym wynalazkiem do wypełnienia tej roli okazał się wózek widłowy. Pierwsze wózki wprowadzono do produkcji zaledwie około sto lat temu. Są to niewielkie, ale niezwykle silne i bardzo zwrotne maszyny. Prowadzenie wózka widłowego jest łatwe do nauki, ale równocześnie wymaga dużego doświadczenia oraz zachowania szczególnej ostrożności. Wózek waży kilka ton, a jeżeli dołączymy do tego kilkutonowy ładunek, to poziom zagrożenia znacznie wzrasta, dlatego też najistotniejsze w prowadzeniu wózka jest zachowanie rozwagi i bezpieczeństwo. Należy nie zapominać o odpowiednim rozłożeniu towaru, aby środek ciężkości był na właściwym miejscu. Niewłaściwy lub zbyt duży ładunek może doprowadzić do uszkodzenia lub przewrócenia wózka. Do prowadzenia wózka niezbędne jest posiadanie specjalnych uprawnień oraz właściwych badań lekarskich. Wszystkie konieczne uprawnienia można uzyskać podczas specjalnych kursów zawodowych. # Zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych z dojazdem do klienta, jak i w naszych warsztatach. # Dostarczamy części zamienne do wszystkich typów wózków widłowych. # Wynajmujemy wózki widłowe na okresy długoterminowe jak i na okresy krótsze. # Zapewniamy kompleksową obsługę transportu wewnętrznego klienta przez naszą firmę, dostarczając nasze wózki widłowe i biorąc na siebie obowiązki utrzymania ich w ruchu. Gwarantujemy nieprzerwaną pracę za i wyładunkową.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09
Banki i inne instytucje finansowe wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyły bardzo liczną gamę usług kredytowych. Obecnie książka telefoniczna można wziąć już na niemal wszystko, zaczynając od żarówek, aż do domu, czy nieruchomości. Kredyty są najważniejszym źródłem dochodów banków, które czerpią zyski z prowizji za ich przyznanie, ze spłat odsetek oraz dodatkowych różnych opłatukrytych podatków. Bardzo często kredytobiorca nie ma świadomości, ile pieniędzy będzie musiał zwrócić w ramach zaciągniętego kredytu. Jaka charakterystyka kredytu jest najistotniejsza? Czy jest to wysokość raty, okres spłaty, prowizja czy może stopa procentowa? Dla każdego kredytobiorcy może to być coś różnego.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09
Ogrody zimowe również wykorzystują fundamenty w swojej budowie. Ogrody zimowe powstają na zbrojonych ławach, bądź także betonowych płytach fundamentowych. podstawy te muszą być oddzielone od fundamentów domu izolacją przeciwwilgociową. Ważne jest również, by fundament naszego domu wznosił się piętnaście centymetrów z okładem ziemię. Jest to opieka ścian przed rozpryskującym się deszczem. Dzięki temu rozwiązaniu szyby naszego ogrodu łatwiej utrzymać w porządku. Warto przyjrzeć się ściśle projektowi naszego ogrody zimowego i dać do zrobienia nieco szczegółowych pytań budowlańcom, by upewnić się o jakości wykonania. W końcu ogród zimowy ma nam służyć długi czas. Ogrody zimowe i wady własnego projektu. Biorąc pod uwagę, iż ogrody zimowe wolno budować we własnym zakresie, zastanówmy się nad wadami takiego przedsięwzięcia. Pierwszym pytaniem jakie być może zadać, to oznacza to inwestor budujący we własnym zakresie ogrody zimowe ma jakieś doświadczenie w budownictwie. Następnie zapytajmy, który raz buduje taki oranżerie. Ogrody zimowe i szybkość wykonania. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek budowy stale zastanawiamy się do tego stopnia czasu dokładnie będzie ona trwała. Mimo iż ogrody zimowe nie są dużą inwestycją, te pytanie także zadajemy w stosunku aż do nich. W dzisiejszych czasach budowlańcy są wybitnie odpowiednio przygotowane do tego typu budowy. Gotowe profile aluminiowe są przywożone na teren budowy i na miejscu montowane. Wszystkie dokładnie przycięte i gotowe aż do montażu. Niekiedy nawet część z nich przyjeżdża w dostawie po trosze złożona. Firmy budowlane przygotowały się aż do naszych inwestycji, korzystając z gotowych i dobrych materiałów, prędko mogą zakończyć zamówienie i przyjąć kolejne. Ogrody zimowe plus ich szybkie wykonanie, to nie raptem duże ułatwienie na rzecz producentów przecież także na rzecz właścicieli ogrodów. Od czasu do czasu warto zachować się z inwestycją i zgromadzić więcej funduszy na profesjonalnie wykonanie. ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie oraz od niedawna także w Polsce. Ogród zimowy to doskonały sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.08.09
Największa w Polsce platforma cyfrowa zaskoczyła mniejszym zyskiem. Analitycy: to skutki osłabiania złotego i rosnącej konkurencji.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.04.09
Kolejne zaawansowane technologie schodzą pod strzechy i w ciągu najbliższych lat odmienią nasze komputery i komórki. Nie mówimy tu o czymś, co istnieje tylko na papierze lub w wyobraźni naukowców. Zapomnijcie o kosmicznej windzie na orbitę lub nanorurkach. Rozejrzyjmy się raczej wokół siebie i zobaczmy zwiastuny tego co już jest wokół nas, a w najbliższych latach rozprzestrzeni się jeszcze bardziej i zmieni nasze technologiczne otoczenie nie do poznania.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 01.12.09
Oferowana za darmo aplikacja oraz mapy mogą sprawić, że Google Maps Navigation szybko zyska popularność. Branżę nawigacji satelitarnych nieuchronnie czekają zmiany.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.07.09
Microsoft właśnie poinformował, że liczba unikalnych użytkowników wyszukiwarki Bing wzrosła w czerwcu aż o 8 proc. Bing zaliczył więc udany debiut.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Podczas nauki tworzenia stron WWW niezastąpionym narzędziem jest Inspektor DOM. Ułatwia analizę witryny poprzez przedstawienie elementów HTML w postaci drzewa, jest też prosty w użyciu.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 15.08.09
Złymi narzędziami na ogół posługują się hakerzy. Jednak okazują się one bardzo przydatne, zwykłym użytkownikom. Na przykład pomagają zwiększyć bezpieczeństwo twojej sieci.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.05.10
Toshiba Information Systems (część korporacji Toshiba) zapowiedziało współpracę z fińskim Senseg i użycie ich technologii w dotykowych ekranach. E-Sense, dzięki impulsom elektrostatycznym, pobudza receptory w opuszkach palców, co daje złudzenie odmiennej faktury dotykanej powłoki.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.01.09
Mniej dokumentów papierowych, przyjaźniej dla podatników i bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego - tak będzie można się rozliczać z urzędami skarbowymi od 1 marca.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 08.11.08
Czy internetu można użyć w celu redukcji filmowego piractwa? Warner uważa, że tak i szykuje kontrofensywę filmową w sieci.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 22.01.09
W Polsce brakuje rządowej strategii wprowadzania naziemnej telewizji cyfrowej - ocenili posłowie wszystkich klubów i kół parlamentarnych podczas sejmowej debaty dotyczącej cyfryzacji. Zdaniem wiceministra infrastruktury rząd nad cyfryzacją pracuje.
Zobacz oryginalną treść
informacje z dnia: 27.06.08
Pobrane z sieci pliki, choć wydają się "w porządku", w rzeczywistości mogą zawierać drobne błędy wynikające z błędów transferu. Sprawdzenie sum kontrolnych da nam pewność, że pobraliśmy identyczny plik, jak na serwerze.
Zobacz oryginalną treść

znalezionych: 2112, strona 1 z 141
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>


książka telefoniczna, stacja kontroli pojazdów Słupsk